Altın Konteyner İhracat ödülleri sahiplerini buldu

Genç MÜSİAD’ın nişane programlarından olan ‘Altın Konteyner İhracat Ödülleri’ MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 

Altın Konteyner İhracat ödülleri sahiplerini buldu
Yayınlama: 10.08.2023 14:27:31
76
A+
A-

Ödül törenine Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, Ticaret Bakan Yardımcısı Özgür Volkan Ağar, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Ahmet Güleç, Dış Ekonomik İlişkiler (DEİK) Başkanı Nail Olpak, Genç MÜSİAD Başkanı Cahit Ertemel, Genç MÜSİAD İhracatı Geliştirme Komisyon Başkanı Berk Limboz ve MÜSİAD ile Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genç MÜSİAD Batman Başkanı Metin Akyel, “Bugün bir araya gelmemize vesile olan bu güzel organizasyon Genç MÜSİAD’ ımızın sürdürdüğü önemli çalışmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek Genç İhracatçılar ödül programı olan Altın Konteyner İhracat Ödülleri, MÜSİAD üyeliği aranmaksızın 35 yaş altı gençlerimize verilen, alanında tek ödül programıdır. Genç iş insanlarının ihracat kabiliyetlerini arttırmak ve gençlerimizin ihracat alanındaki çalışmalarını özendirmek adına önemli bir girişimdir. Bu sene üçüncüsü düzenlenen etkinlik kapsamında 13 kategoride 30’dan fazla ödül verildi. Altın Konteynır İhracat Ödülleri, genç iş insanlarının ihracat kabiliyetlerini arttırmak ve gençlerimizin ihracat alanındaki çalışmalarını özendirmek adına önemli bir girişimdir. Gençlerin ihracat yolculuğunda yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi. Tören sonunda GENÇ MÜSİAD Batman şubesi üye olan Ömer Bozkurt, Sistemsan A.Ş firmasıyla altın konteyner ihracat ödülünü Batman’a kazandırdı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.