“Biz halkımızın her zaman ve her yerde vekiliyiz”

‘Mahalle Buluşmaları’ kapsamında Çay Mahallesi sakinleri ile buluşan Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, halkın seçimde değil, her zaman ve her yerde vekili olduklarını kaydetti.

“Biz halkımızın her zaman ve her yerde vekiliyiz”
Yayınlama: 24.08.2023 13:41:18
53
A+
A-

Çay Mahallesi Eshab’ul Kehf Camii yanında bulunan parkta toplanan mahalle sakinleri ile buluşan Ramanlı, mahallenin genel sıkıntılarını dinledi. Sorunların çözüme kavuşturulması için ilgili kurumlar ile iletişime geçeceklerini söyledi.  Samimi bir ortamda gerçekleşen mahalle buluşmasında eksiklik, sorun ve sıkıntılarını dile getiren mahalle sakinleri, seçim sonrası ilk defa bir milletvekilinin mahalle sakinlerini dinlemek için geldiğini belirterek, Milletvekili Ramanlı’nın sorunlarını çözüme kavuşturacaklarına inandıklarını söylediler. Mahallenin genel olarak olimpik yüzme havuzunun çevresinde aydınlatmanın eksik olduğu, doğalgaz sıkıntısının devam ettiği ve mahallede uyuşturucu müptelalıları ile hırsızların cirit attığını söylediler.

“SEMT PAZARIMIZ YOK”

Bazı sokaklarda halen altyapı çalışması yapılmadığı için kanalizasyon sularının sokakta açıktan akmaya devam ettiğini belirten Mahalle Muhtarı Niyazi Alper, “2128 ve 2112 sokaklar arasında yaya köprüsüne ihtiyacımız var. Çevre yolu eksiğimiz var, Çay Mahallesi ve 19 Mayıs Mahallelerinde semt pazarımız yok. Bunlar bizim mahallenin asli sıkıntıları sayın vekilim.” dedi.

“SORUNLARI KURUMLARA İLETİYORUZ”

Milletvekili Ramanlı, doğalgaz konusunda Aksa Doğalgaz il Müdürü Yusuf Demirtaş ile konuştuklarını ve mahallenin sıraya alındığını söyledi.  Diğer sorunları Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp ve ilgili kurumlara iletileceğini söyleyen Ramanlı, “Biz halkımızın seçimde değil her zaman ve her yerde vekiliyiz” ifadelerini kullandı.  Ziyarete Ramanlı’ya HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, HÜDA PAR Merkez ilçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililer eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.