Bolu kampı sona erdi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren TPAO Batman Petrolspor, Bolu’daki ikinci etap kamp çalışmalarını tamamladı. Kırmızı-Beyazlılar, 24 Ağustos Perşembe günü Batman’da toplanacak.

Bolu kampı sona erdi
Yayınlama: 20.08.2023 13:37:11
57
A+
A-

“KAMPTA ÇALIŞMA RUHU PEKİŞTİRİLDİ”

Kamp boyunca teknik ekip, futbolcularla yoğun antrenmanlar ve taktiksel çalışmalar sunarak takımın performansını geliştirmeyi amaçladıklarını belirten TPAO Batman Petrolspor basın sözcüsü Cemal Kaya, kamp çalışmalarını değerlendirdi. Kaya, “Sabahın erken saatlerinden itibaren sahada geçirilen süre, takımın hedeflerine ulaşmak için verdikleri kararlılığı gösterdi. Kamp takımın motivasyonunu artırdı. Ancak kamp sadece antrenmanlardan ibaret değildi. Akşamları yapılan takım etkinlikleri ve toplantılar, futbolcuların arasındaki iletişimi güçlendirdi ve birlikte çalışma ruhunu pekiştirdi” dedi.

PERŞEMBE GÜNÜ BATMAN’DA TOPLANIYORLAR

Bolu kampında sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda zihinsel olarak da sporculara büyük bir kazanım sağladıklarını kaydeden Kaya, “Kendilerini daha iyi tanıma ve sınırlarını zorlama fırsatı buldular. Kampın sonunda takımın enerjisinin yüksek olduğunu ve yeni sezon için hazır olduklarını gördük. Bolu kampı, Petrolspor takımının birlikte geçirdiği bu değerli zamanı yansıtan bir dönüm noktası oldu. Hem bireysel gelişimleri hem de takım ruhunu güçlendiren bu deneyim, gelecek müsabakalara daha da motive bir şekilde hazırlanmalarını sağladı. Takımımız kamp süresince  Somaspor, Tanzanya temsilcisi Simba SC,  Mardin 1969 Spor, ve 52 Ordu FK ile hazırlık maçları yaptı. Yeni sezon hazırlıklarına 24 Ağustos’ta Batman’da TPAO Tesisleri’nde toplanarak çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu. Ligin ilk haftasını ‘bay’ geçirecek olan Petrol, Batman’da 2 ya da 3 özel maç yapmayı da planladığı kaydedildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.