Castrol, Batman’da sanayicilerle biraraya geliyor

Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleştirilecek Castrol VECTONRoadshow, Batman’ da 28 Ağustos’ta Sanayi Sitesi’nde ustalarla bir araya gelecek.

Castrol, Batman’da sanayicilerle biraraya geliyor
Yayınlama: 28.08.2023 15:51:06
143
A+
A-

Ağır vasıtalara ekstra performans sağlayan Castrol VECTON’un Ağustos-Eylül aylarında sanayi sitelerindeki servisleri ziyaret edeceği roadshow’da yeni durağı Batman olacak. 28 Ağustos’ta Sanayi Sitesi’nde Castrol’ü yakından tanıyan ve uzun yıllardır servislerinde kullanan ticari ve ağır vasıta ustaları ile saha ekiplerini eğlenceli bir ortamda bir araya getirmek amacıyla düzenlenecek roadshow’da Castrol VECTON ile yıllara dayanan karşılıklı güven ilişkisinin daha da sağlamlaştırılması hedefleniyor.

Sanayi sitelerine kurulacak tanıtım alanlarında yapılacak sunumlarda motor teknolojisi hakkındaki son gelişmeler ve Castrol VECTON’un özelliklerini anlatan interaktif sunumlar gerçekleştirilecek. Çeşitli ödüllü aktivitelerin yer alacağı alanda ayrıca Sanal Gerçeklik (VR) gözlüğüyle yağın motor içindeki yolculuğunu da deneyimleyecek olan ustalar, sürüş simülatöründe tır kullanarak verilen zorlu görevleri yerine getirmeye çalışacaklar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.