Kıraç, MHP heyetini ağırladı

Batman’da yeni bir oluşumla göreve gelen MHP heyeti, kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Kıraç, MHP heyetini ağırladı
Yayınlama: 31.08.2023 12:43:00
422
A+
A-

Vali Ekrem Canalp ile başlayan kurum ziyaretleri, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ile devam etti. MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, Merkez İlçe Başkanı Cahit Sevim ve yönetim teşkilatları, Kıraç ile sıcak ve samimi bir ortamda görüştü. İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ın Batman’da başarılı işler yaptığının altını çizen MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, parti olarak her zaman emniyet güçlerinin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

“MÜCADELESİNİ TAKDİR EDİYORUZ”

MHP olarak her zaman devletin bütün kurumlarının yanında olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Çetin, “İl Emniyet Müdürümüz sayın Köroğlu Kıraç, göreve geldiği günden bu yana tüm alanlarda ve uyuşturucuyla mücadelesini takdir ediyor, terör ve diğer vatan haini örgütlerin üzerine kararlılıkla gitmesini destekliyoruz. Makam ve mevkilerden bağımsız devletine, milletine, bayrağına ve ülkesine bağlı dava adamlarıyız. Bizde herkes görev ve sorumluluğunu çok iyi biliyor. Partimizin kırmızı çizgilerinden biride güvenlik güçlerimizdir. Çünkü onlar ülkemizin ve milletimizin sigortasıdır. Emniyet mensuplarının gerektiğinde canlarını feda ederek vatana ve millete hizmet ettiğini bilmeliyiz. Bizi makamında en iyi şekilde ağırlayan Emniyet Müdürümüz sayın Köroğlu Kıraç’a bütün teşkilatlarımız adına teşekkür ediyorum.”

KIRAÇ’A AY-YILDIZLI PLAKET

MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin’i ve teşkilatlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ise, kapılarının her zaman devletine, milletine, bayrağına ve ülkesine bağlı bütün vatandaşlara sonuna kadar açık olduğunu söyledi. Ziyaret sonunda Başkan Çetin, Müdür Kıraç’a günün anısına ve hizmetlerinden dolayı özel olarak yapılmış Ay-yıldızlı plaket takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.