Kurum ziyaretlerine aralıksız devam ediyor 

Kurum ziyaretlerinde bulunan Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, çalışma ve hizmetin halkımıza layık bir şekilde yerine getirilmesi için gereken her konuda yardımcı olacaklarını kaydetti.

Kurum ziyaretlerine aralıksız devam ediyor 
Yayınlama: 27.08.2023 16:26:28
56
A+
A-

Batman’da ziyaret ve programlarına devam eden HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, beraberinde HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililerden oluşan bir heyetle İl Göç İdaresi ve PTT Başmüdürlüğü’nü ziyaret etti. İlk olarak Batman PTT Başmüdürlüğü ziyaret eden Ramanlı, Başmüdür Kamuran Kırşan ile bir araya geldi. Kurum binasında gerçekleşen görüşmede PTT çalışmaları hakkında brifing alan Ramanlı, Milletvekili olarak istenilen çalışma ve hizmetin halkımıza layık bir şekilde yerine getirilmesi için gereken her konuda yardımcı olacaklarını belirtti.

GÖÇMENLERİN DURUMLARI GÖRÜŞÜLDÜ…

Kurum ziyaretleri kapsamında daha sonra İl Göç İdaresi’ni ziyaret eden Milletvekili Ramanlı, Müdür İbrahim Halil Tokmak ile görüştü. Ramanlı, ülkemize sığınan, göç eden ve ülkemiz üzerinden üçüncü bir ülkeye yerleştirilmek için bekleyenler sığınmacı ve göçmenlerin durumları hakkında bilgi aldı. İstatistiksel verilerle hazırlanan brifingde Batman’da bulunan yabancı uyrukluların son durumları, devletin destekleri ve hakları ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Batman genelinde yaşayan yabancı uyrukluların İl Göç İdaresinde aldıkları hizmetler hakkında bilgi alan Ramanlı, farklı illerde yabancı uyruklular üzerinde yapılan provakatif eylemlerin nelere sebep olduğu konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.