“Medeniyetimize sahip çıkacağız”

Mahalle ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, Şafak mahallesini ziyaretinde sorun ve sıkıntıları tespit ederek çözümü için yetkililere ulaştıracaklarını söyledi.

 “Medeniyetimize sahip çıkacağız”
Yayınlama: 27.08.2023 15:44:34
15
A+
A-

Mahallede bir dizi incelemelerde bulunan Durmaz, sorunlu park, sokak ve caddeleri tespit ettiklerini belirterek, “Tespit ettiğimiz sorunları yetkililerle görüşüp sorunların çözülmesine katkı sağlayacağız. Amacımız halkımızın taleplerinin yerine getirilmesi, sorunlarının çözülmesidir” dedi.

“ESNAFA SAHİP ÇIKILMALI”

Mahalle ziyaretinde esnafı da ziyaret eden Durmaz, “Ziyaretlerimizde esnafımız da unutmadık. Piyasa ile ilgili beklentilerini konuştuk. Esnafa göre durumlar hiçte iç açıcı değil. Zamlara, fiyat değişkenliklerine acilen çözüm bulunmalıdır. Esnafa sahip çıkılmalı, beklentileri karşılanmalıdır. Ziyaretlerde esnaflarımıza da söyledik, şimdi de söylüyoruz ve inanıyoruz ki; ekonomideki bu sıkıntılı günler elbet geride kalacak, inşallah piyasanın düzelmesiyle esnafımızın yüzü de en kısa sürede gülecektir” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.