Nasıroğlu’ndan Bakanlara çıkarma

Bakanlıklar nezdinde görüşmeler gerçekleştiren Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman’ın sorunlarının çözülmesi noktasında girişimlerini sürdürüyor.

Nasıroğlu’ndan Bakanlara çıkarma
Yayınlama: 03.08.2023 16:32:39
121
A+
A-

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’i ziyaret etti. Ziyaretlerinde Batman’da yürütülen ve hedeflenen çalışmalara ilişkin bilgi veren Nasıroğlu, Batman için planlanan projeleri görüştü.

UÇAK SEFERLERİ GÖRÜŞÜLDÜ…

Kentin sorunlarının çözülmesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’na ziyarette bulunan Nasıroğlu, Diyarbakır Batman yolu Diktepe geçişi kısmı, Batman Hasankeyf ve Batman OSB yolunun bir an önce bitirilmesi gibi konuları görüştü. Ziyarette Batman’a mevcut uçak seferlerinin artırılması ve hızlı tren projesine Batman’ın dahil edilmesi gibi konular da ele alındı.

YARIM KALAN PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile de görüşen Nasıroğlu, yarım kalan projelerin bitirilmesi ve yeni projelerin onayının verilmesi hususunu Bakana iletti. Nasıroğlu, ardından Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’le Batman Sol Sahil sulaması, içmesuyu başta olmak üzere tarım alanında ve Batman’ın gündemindeki diğer konuları görüşüp istişarede bulundu

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.