Örnek ortaklıkları takdir görüyor 

Batman Elma Sokağında 45 yıldır tüccarlık yapan Hacı Emin Akbaş (65) ve 48 yaşındaki Hacı Nakıt Avcı arasındaki dürüst ortaklık, çevredeki esnaflardan takdir topluyor.

Örnek ortaklıkları takdir görüyor 
Yayınlama: 30.08.2023 12:32:58
845
A+
A-

Elma sokağındaki Bekira Avcı Züccaciye isimli işyerini 15 yıldır beraber işleten Akbaş ve Avcı arasındaki sağlam ve dürüst iş ortaklığı, Batman’da örnek bir dayanışma olarak ön plana çıkıyor. Ortaklardan Hacı Nakıt Avcı, 15 yıldır Batman’da ticaret yaptığını belirtti.

 “ALLAH HERKESE HALİS ORTAKLIKLAR NASİP ETSİN”

Kendisinden yaşça büyük ortağı Akbaş ile son derece uyumlu bir iş ortaklığı sürdürdüklerini belirten Avcı, “Kıymetli ortağım Hacı Emin bey, yarım asıra yakın bir zamandır esnaflık yapıyor. Kendisi benim 15 yıllık ortağımdır. Elma Sokağındaki zücaciye mağazamızı beraber işletiyoruz. Gerçekten bu süre zarfında aramızda en ufak bir sıkıntı yaşanmadı. Aksine hep güzel işlere imza attık, dostluk, vefa, elbirliği ve güç birliğiyle bugünlere kadar geldik. Kendisi insanlarca saygı ve hürmet gören bir şahsiyet. Allah herkese böyle halis ve samimi ortaklıklar nasip etsin” dedi.

“ÇEYİZLİK ÜRÜNLERİN ADRESİYİZ”

Düğün sezonunun açılmasından dolayı memnun olduklarını belirten Avcı, “Biz burada kaşık, tencere, çaydanlık gibi mutfak malzemelerine haiz her şey satıyoruz. Özellikle düğün sezonu olduğu için çeyiz ürünleri satışlarımızda gözle görülür bir canlılık var. Düğün sahipleri bu aralar en çok porselen tabak, tencere takımları, kaşık-çatal setleri gibi ürünler alıyorlar” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.