Ramanlı’dan BATSO’ya ziyaret

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı BATSO’yu ziyaret ederek, Batman’da iş dünyasının durumu, sorunları ve gelişmesi için yapılabilecekler ile ilgi bilgi aldı.

Ramanlı’dan BATSO’ya ziyaret
Yayınlama: 10.08.2023 14:29:00
53
A+
A-

Batman’da yoğun program ve ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO)’yu ziyaret etti. Milletvekili Ramanlı ve heyeti, BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlandı. Batman’da iş dünyasının durumunu, sorunlarını ve gelişimi için yapılabileceklerin konuşulduğu ziyarette Başkan Demir, projeleri ile ilgili sunumda bulundu.

Demir, projelerin tanıtım ve yatırımların Batman’ı istihdam ve gelişim konusunda çok güzel yerlere getirebileceğini ifade etti. Milletvekili Ramanlı’da, projelerin son durumlarını, bitme aşamasında ve yarıda kalan projeler hakkında bilgi alarak, Batman için çalışan her kurumun çok kıymetli olduğunu söyledi. Ziyarette birçok konu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Ramanlı’ya HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililer eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.