“Sağlık hizmetlerinde geri kalmayacağız”

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Sağlık-Sen ziyaretinde sağlık hizmetleri konusunda yoğun gayret göstereceklerini belirterek, Sağlık-Sen’in yaptığı çalışmalar ile hizmetin iyileşmesi noktasında yaptıkları değerlendirmelerin çok önemli olduğunu söyledi.

 “Sağlık hizmetlerinde geri kalmayacağız”
Yayınlama: 23.08.2023 17:00:48
Düzenleme: 23.08.2023 17:01
49
A+
A-

Batman’da ziyaret ve programlarına devam eden Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, beraberinde HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililerden oluşan bir heyetle, Sağlık Sen’i ziyaret ederek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Sağlık-Sen ziyaretinde sağlık çalışanlarının talep, sorun ve isteklerini dinledi. Ziyaret sırasında söz alan Sağlık-Sen Batman Şube Başkanı İbrahim Halil Dursun, Batman geneli hastanelerin, aile sağlık destek hizmetleri merkezlerinin ve ilçe hastaneleri hakkında genel bilgileri ve eksiklikleri Milletvekili Ramanlı ile paylaştı.

SAĞLIKÇILARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ…

Hastanelerin eksikliklerini, gereksinimlerini raporlar halinde Sağlık İl Müdürlüğüne de sunduklarını söyleyen Dursun, Milletvekili Ramanlı’nın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve hastane ziyaretlerinde sorunları çözebileceğine inandıklarını söyledi. Sağlık alanında göz önünde bulunan sorunların aslında küçük olduğunu ifade eden Dursun, sağlık alanında daha büyük sorunları olduğunu ve bunların çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade etti. Sağlık-Sen sağlık hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları, sağlıkçıların hak ve taleplerini dinleyen Ramanlı, “Sağlık hizmetleri konusunda ilimizin geri kalmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz bundan hiç şüpheniz olmasın. Özellikle Sağlık-Sen’in yaptığı çalışmalar ile hizmetin iyileşmesi noktasında yaptıkları değerlendirmeler bizler için çok önemli. Sizlerin gördüklerini belki biz göremeyiz. Ama sizin gördüklerinizle artık bizlerde görmüş olacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.