“Bu manzara Batman’a yakışmıyor!”

Yoğun şikayetler sonrası doğalgaz kuyruğunda bekleyen vatandaşların sorununu yerinde incelemek üzere Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’ne giden Batman Milletvekili Ramanlı, bu kuyruğun eski Türkiye manzarası olduğunu belirterek, Batmanlıların bu muameleyi hak etmediğini söyledi.

“Bu manzara Batman’a yakışmıyor!”
Yayınlama: 18.09.2023 14:03:31
Düzenleme: 18.09.2023 15:07
1.246
A+
A-

“BATMANLILAR BU MUAMELEYİ HAK ETMİYOR”

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Merkez ilçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ile birlikte, doğalgaz kuyruğunda bekleyen vatandaşların sorununu yerinde incelemek için sabah erken saatlerde Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’ne gitti. Mesainin ilk dakikalarında kapı önünde sıra bekleyen vatandaşları dinleyen Ramanlı, bu kuyruğun eski Türkiye manzarası olduğunu, işlem için sıra bekleyenlerin bu halden kurtarılması gerektiğini kaydetti. Bu halin 90’lı yıllardaki SSK kuyruğunu hatırlattığını belirten Ramanlı, Batmanlıların bu muameleyi hak etmediğini ve Batman’a yakışmadığını söyledi.
PERSONEL ARTTIRILACAK…
Kapıda kendisini karşılayan Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürü Yusuf Demirtaş’a sıra sorunun çözülmesi gerektiğini ifade eden Ramanlı, müdürden hafta içi personel artırımı sözü aldı. Şirket Müdürü Demirtaş, yeni abonelik ve abone değişikliği işlemlerinin yoğun olarak yapıldığı sonbahar aylarında artan işlem hacmi sebebiyle bu yoğunluğun yaşandığını, hali hazırda bazı işlemlerin e-devlet üzerinden yapılabildiğini ancak diğer işlemlerin de internet üzerinden yapılabilmesi için çalışma yaptıklarını belirtti. Demirtaş devamla, vatandaşı mağdur etmemek için mevcut kapasitenin sonuna kadar kullanılacağını, takviye personelin bu hafta itibariyle göreve başlayacağını, sıra bekleme sorununu hafifletmek ve sıra alan vatandaşların işleminin gün içerisinde mutlaka yapılması için gayret edeceklerini söyledi. Personel takviyesi ve alınan her sıra için gün içinde işlem yapma sözünü alan Ramanlı, parti teşkilatı ile birlikte verilen sözlerin takipçisi olacağını ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.