“Çalışan kurumlarımıza gerekli desteği vereceğiz”

STK ve meslek odaları ziyaretlerine aralıksız devam eden Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman için çalışan meslek odaları ve STK’lara her alanda gerekli desteği vereceklerine vurgu yaptı.

“Çalışan kurumlarımıza gerekli desteği vereceğiz”
Yayınlama: 21.09.2023 20:54:15
155
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı STK, meslek odaları ve kurum ziyaretleri kapsamında Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Ziraat Odası ve MÜSİAD’ı ziyaret etti. İlk olarakDİKA’yı ziyaret eden Ramanlı, DİKA Batman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İbrahim Erin ile bir araya gelerek, kısa ve uzun vadeli projeleri hakkında bilgi aldı. Milletvekili Ramanlı’nın ziyaretinden memnun olduklarını belirten Erin ve DİKA çalışanları, DİKA projelerinin milletvekilleri tarafından ciddiye alınmasının kendileri için çok önemli olduğunu belirttiler. Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaretinde Başkan Hanefi Ekremoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Ramanlı, çalışmaları, projeleri ve karşılaştıkları sorunlar ile ilgili bilgi aldı.

RAMANLI, İŞADAMLARIYLA BİRARAYA GELDİ…

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman Şubesi’ni ziyaretinde Ramanlı’yı Şube Başkanı İrfan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyaret sırasında Ramanlı’ya, Batman’da istihdam programları, istihdamın sağlanması ile ilgili projeler ile ilgili bilgi verilip, karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu. Her gün farklı kurumları ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları, projeleri ve planlarını inceleyen Milletvekili Ramanlı, Batman için çalışan meslek odaları ve STK’lara her alanda gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.