‘Hayat Namazla Güzeldir’ final etkinliğine davet

Kur’an Nesli Platformu Batman Koordinatörlüğü tarafından ‘Hayat Namazla Güzeldir’ temasıyla yürütülen eğitim faaliyetlerinde namaz eğitimlerini tamamlayan çocukların katılımıyla 10 Eylül’de bir final etkinliği düzenleniyor.

‘Hayat Namazla Güzeldir’ final etkinliğine davet
Yayınlama: 07.09.2023 13:27:40
71
A+
A-

Kur’an Nesli Platformu Batman Koordinatörü Rıdvan Üzümcü, yaptığı yazılı açıklamada, 10 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Çamlıtepe Mahallesi Jiyan Parkı’nda düzenleyecekleri programa tüm halkı davet etti. Kur’an Nesli Platformu olarak Allah’ın emri gereği Kur’an’a sımsıkı sarılmış bir neslin yetişmesini sağlamak ve ümmet olarak Allah’ın razı olacağı bir toplum haline gelebilmek için çaba sarf ettiklerini belirten Üzümcü, ömürlerinin sonuna dek bu istikamette ihlas ve takva ile yoğrulmuş bir hayatın özlemini çektiklerini söyledi.

rbthdr

FİNAL ETKİNLİĞİ PAZAR GÜNÜ…

İnsanlığın şifasının Kur’an olduğunu vurgulayan Üzümcü, “Bu inançla, vahyin saf ve berrak mesajını insanlığa ulaştırmak için faaliyetler yürütüyor, bu çerçevede büyük bir önemle namaz ibadetini merkeze alarak, terk edilmeye yüz tutmuş bu ibadeti, toplumun gündemine yerleştirmek için çabalıyoruz. Maddi ve manevi bütün yönleriyle namazın öğrenilmesi ve namaz bilincinin gelişmesi için yılın her döneminde çocuklara yönelik namaz eğitim programları düzenliyoruz. Yaz tatilinden fırsatla bu dönemde çok daha geniş bir katılımla, yüzlerce, hatta binlerce çocuğumuza bu eğitimi verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi. Üzümcü, iki haftalık program çerçevesinde ‘Hayat Namazla Güzeldir’ temasıyla yürüttükleri eğitim faaliyetlerinin sonunda, eğitimlerini tamamlayan tüm çocukların katılımıyla 10 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Çamlıtepe Mahallesi Jiyan Parkı’nda bir final etkinliği düzenleyeceklerini kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.