Kartal, Fransa festivaline davet edildi

Fransa’nın Bordeaux yakınlarındaki Barro bölgesinde bu yıl 22. düzenlenen Uluslararası Barrobjectif Fotoğraf Festivaline 10 ülkeden 28 fotoğrafçının sergisi ve 600 fotoğraf ile açılış yapıldı.

Kartal, Fransa festivaline davet edildi
Yayınlama: 19.09.2023 11:14:23
68
A+
A-

16-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen fotoğraf festivaline her fotoğrafçı için bir stant açılarak 20-30 adet fotoğrafı sergilendi. Bu yıl düzenlenen festivale Türkiye’den sadece Batmanlı fotoğraf sanatçısı Orhan Kartal davet edildi.

230916-21-371 Le festival de photographie Barrobjectif edition 2023

ÜLKENİN TANITIMINA KATKIDA BULUNDU…

Bu yıl 22. düzenlenen Uluslararası Barrobjectif Fotoğraf Festivaline davet edilen Batmanlı fotoğraf sanatçısı Orhan Kartal “Fransa’da bu yıl düzenlenen 22. Uluslararası Barrobjectif Fotoğraf Festivaline davet edilmek benim için gurur verici oldu. Bu sayede hem ülkemin tanıtımına katkıda bulundum. Hem de fotoğraf sanatında Türkiye’nin de yer alabileceğini göstermiş oldum. Pazar gününe kadar açık olan fotoğraf sergisi ve festivalde yer alan birbirinden değerli ve dünyaca ünlü fotoğraf sanatçılarının fotoğrafları yer almaktadır. Benim için de büyük bir deneyim oldu. Fotoğraflarımın festivalde sergilenmesi ve sinevizyon gösterisinde tanıtılmasını sağlayan Fransa’nın önde gelen fotoğraf derneği olan Immage Sans Frontiere başkanı sayın Sophie Pouillon katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.