“Sorunları elbirliğiyle çözeceğiz”

Kurum, STK ve meslek odaları ziyaretlerine aralıksız devam eden Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacaklarını kaydetti.

“Sorunları elbirliğiyle çözeceğiz”
Yayınlama: 28.09.2023 11:24:14
40
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, kurum ve STK ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Ziyaret programı kapsamında Batman OSB ve BESO’yu ziyaret eden Ramanlı, Batman Barosu’nun basın açıklamasına katılarak destek verdi. Batman Barosu’nun yaptığı basın açıklamasına katıldıktan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ramanlı, “Her ne kadar vekillik sürecinde avukatlık cübbesini çıkarmış isem de 16 yıl emek verdiğim mesleğimin kanayan bir yarasına adliye önünde Baromuz öncülüğünde dikkat çektik. Avukatların görevlerini güven içinde yapabilmeleri; kanuni düzenleme, zihniyet değişimi ve farkındalık oluşturmakla ancak mümkün olabilir.  Meclis üyesi meslektaşlarımızla birlikte üzerimize düşeni yerine getirmeye gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“İŞSİZLİK SORUNUNA KALICI ÇÖZÜM ÜRETMELİYİZ”

Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’yi ziyaret eden ve OSB’nin gelişimi, mevcut sorunlar ve yeni yatırımların kente kazandırılması ile ilgili konular hakkında OSB Müdürü Zeynep Akbel’den bilgi alan Ramanlı, yaşanan sorunların ivedilikle çözüme kavuşması ve kentin işsizlik sorununa kalıcı çözümler üretmek başta olmak üzere kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacaklarını ifade etti. Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO)’yu ziyaret eden Ramanlı, BESO Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi ve yönetimi tarafından karşılandı. Ziyarette esnaf ve sanatkârların sorun, ihtiyaç ve talepleri ile ilgili Ramanlı’ya bilgi veren BESO Başkanı Çiftçi, Çarşı merkezde trafik sorunun giderilmesi yönünde kentsel dönüşüm projelerinin Şirinevler ve Cumhuriyet Mahallesi’nden başlanmasının faydalı olacağını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.