HÜDA PAR’lı vekillerden Bakana ziyaret

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Mersin Milletvekili Faruk Dinç ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti.

HÜDA PAR’lı vekillerden Bakana ziyaret
Yayınlama: 18.10.2023 16:14:13
37
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaretlerine ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Ramanlı paylaşımında, gençlerin evlilik konusunda maddi yönden desteklenmesi, üniversiteli gençlerin yurt imkanından yararlanması, değerler eğitimi gibi genel konuların yanı sıra Batman iline ait yerel sorunları dile getirdiklerini söyledi.

SORUNLARI BAKANA İLETTİLER…

Milletvekili Ramanlı, “Gençlik Politikaları Başkanımız ve Mersin Milletvekilimiz sayın Faruk Dinç ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ettik. Görüşmemizde; gençlerimizin evlilik konusunda maddi olarak desteklenmesi, üniversiteli gençlerimizin yurt imkanlarından istifadesi, değerler eğitiminde kapsamın genişletilmesi gibi konuların yanı sıra Batman özelinde boğulma vakalarının önüne geçilmesi için havuz ve cankurtaran sayısının artırılması, Gençlik Merkezlerinin sayısının artırılması, 50 binden fazla lisanslı sporcunun olduğu şehrimizde nitelikli antrenör sayısının artırılması yönündeki taleplerimizi ilettik” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.