Kurtaran’dan okullara ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul ziyaretleri kapsamında Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edip öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Kurtaran’dan okullara ziyaret
Yayınlama: 11.10.2023 15:22:20
33
A+
A-

 

İlk olarak Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Müdür Kurtaran, Okul Müdürü M. Nezir Ceylan’dan okulda yapılan projeler hakkında bilgi aldı. Sınıfları da ziyaret eden Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Daha sonra Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesinde örgün eğitimle birlikte hafızlık eğitimi gören ortaokul öğrencilerini ziyaret etti.

KİTAP OKUMANIN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaretinin ardından Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçen Müdür Kurtaran, Okul Müdürü Osman Atmalar’dan okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kurtaran, okulun yiyecek içecek bölümünü gezip öğrencilerle bir süre sohbet etti. Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğretmenlerle yaptığı sohbette öğrencilerin mesleki eğitimde nitelikli bir eğitim almasının ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Kurtaran, öğrencilerin eğitim-öğretim süreci ve sonrasındaki mesleki hayatlarında daha başarılı olabilmeleri için kitap okumanın önemine dikkat çekti. Müdür Kurtaran, kitap okumanın, düşünme yeteneklerini geliştirme, bilgi birikimini artırma ve kişisel gelişime katkı sağlama açısından önemli bir araç olduğunu ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.