MHP’den kongreye davet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Batman İl Başkanlığı, 15 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek olan 14. Olağan İl Kongresi öncesinde basın mensuplarıyla Artukbey Cafe’de bir araya gelerek kongre davetinde bulundu.

MHP’den kongreye davet
Yayınlama: 14.10.2023 12:21:10
396
A+
A-

Toplantıya MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, Merkez İlçe Başkanı Cahit Sevim, İl Başkan yardımcıları Ramazan Toy, Yusuf Koç , Erkan Kağba, MHP il sekreteri Erdal Budak, yönetim kurulu üyeleri Hakan Gültekin, Sait Yılmaz, MHP Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İhsan Öztekin ve KAÇEP Başkanı Av. Sibel Göksoy katıldı.

Programda konuşan MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, “Genel Başkanımızın emir ve talimatıyla bize il başkanlığı tevdi edildi. Yapacağımız kongremiz öncesinde basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya gelerek tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Yarın yapacağımız kongremize Genel Sekreter Yardımcımız Tamer Osman Ağaoğlu. Isparta Milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez ve Bölge İl Başkanlarımız katılım sağlayacak. Bunun yanında bütün ilçelerimizden, köylerimizden, beldelerimizden misafirlerimiz gelecek” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.