Nasıroğlu ev ziyaretlerine devam ediyor

Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Seyitler mahallesinde yaşayan iki aileyi ziyaret ederek, taleplerini dinledi ve ihtiyaçlarına destek oldu. Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Milletvekili Nasıroğlu, ev ziyaretlerine de devam ediyor.

Nasıroğlu ev ziyaretlerine devam ediyor
Yayınlama: 02.10.2023 15:48:00
49
A+
A-

Gün içerisindeki yoğun çalışma programının ardından hemşehrilerinin evlerine konuk olmaya, ev ziyaretlerinde bulunmaya da devam eden Milletvekili Nasıroğlu eşi Ayşe Nasıroğlu ile birlikte Seyitler Mahallesinde ikamet eden Sizer ailesine misafir oldu. Felçli 80 yaşındaki Mecit Sizer ile görüşen Nasıroğlu, Sizer’e hasta yatağı verilmesi için yetkililerle görüştü. Daha sonra bir başka aileyi ziyaret eden Nasıroğlu, aile fertlerinin taleplerini dinledi. Nasıroğlu, ailenin ortaokula giden kız çocuğunun bilgisayar talebini de karşıladı.

Her zaman hemşehrileriyle iç içe olmaya ve bu tür ziyaretleri yapmaya devam edeceklerini belirten Nasıroğlu, “Bizlere evlerini ve gönül kapılarını açan hemşehrilerime teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.