Tüm branşlarda şampiyon oldular

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında ‘Gelin Sporda Buluşalım’ sloganıyla düzenlenen kamu spor oyunlarında İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımları tüm branşlarda şampiyon oldu.

Tüm branşlarda şampiyon oldular
Yayınlama: 12.10.2023 13:32:55
31
A+
A-

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı dolayısıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kamu Spor Oyunları’ sona erdi. Basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarını içeren oyunlarda İl Milli Eğitim öğretmenlerden oluşan kadın ve erkek takımları olarak tüm branşlarda il şampiyonu oldu.

‘Gelin Sporda Buluşalım’ projesi ile kamuda görev yapan personelin sporla iç içe olması, birlik ve beraberlik ruhunun pekiştirilmesinin hedeflendiği müsabakalara kentte tüm kamu kurumları katılım gösterdi. Yapılan müsabakalar sonucunda tüm kategorilerde şampiyon olan Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü kadın ve erkek tüm takımlarını kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, 18 -22 Ekim 2023 tarihleri arasında Siirt ilinde düzenlenecek olan müsabakalarda Batman’ı temsil edecek olan takımlara başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.