Yazar Özmen kitaplarını imzaladı

Şu ana kadar yayınlanan 10 kitap sahibi gazeteci-yazar Metin Özmen, Batman 6. Kitap Fuar alanındaki SEBE Yayınları standında okuyucularıyla buluşarak kitaplarını imzalamaya devam ediyor.

Yazar Özmen kitaplarını imzaladı
Yayınlama: 26.10.2023 11:56:51
56
A+
A-

Batman’da fuarların canlı geçtiğine dikkat çeken Özmen, “Kitapseverlerimizle bir araya gelip hem sohbet ediyorum, hem de kitaplarımı imzalıyorum. Gerçekten kitap fuarı canlı ve hareketli geçiyor. Şu anda iki kitabım tükendi.  İyilik Yolcularına Altın Hikâyeler ve Başarılı Arkadaş Seçimi isimli kitaplarım yoğun ilgi gördü ve dolayısıyla bunlar tükenmiş durumda. Altıncı Hikayeler’in birinci baskısı, Arkadaş Seçimi’nin ise ikinci baskısı bitti. İnşallah üçüncü baskıya geçeceğiz” dedi.

“BATMAN HALKI KİTAP OKUMAYI SEVİYOR”

Batman halkının kitap okumayı sevdiğini ifade eden Özmen, “Özellikle genç kesimden kitaplara yönelik yoğun bir talep var. İnşallah böyle devam eder. Fuarlar gerçekten Batman’a büyük bir renklilik katıyor. Vatandaşların bu ilgi ve desteği devam ettiği sürece tabii ki hem bizler, hem yayıncılar hem yetkililer hem de fuar organizatörleri memnun oluyor. Bu canlı ve hareketli atmosferde kitapseverlerle bir araya gelip kitap imzalamak gerçekten çok güzel. Katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.