“BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN”

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, AK Parti Batman il yönetimi ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.

“BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN”
Yayınlama: 05.11.2023 15:45:58
95
A+
A-

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını insanlık dışı olarak niteleyerek sözlerine başlayan Nasıroğlu “Bir savaş suçu işleniyor ve dünya sessiz kalıyor” diyerek tepki gösterdi.
Batman Belediyesinin çalışmalarından övgüyle bahseden Milletvekili  Nasıroğlu, “ Borçlarını ödeyen ve bütün hizmetleri karşılamaya çalışan Batman Belediyesi’nin çalışmaları takdire şayan.  Belediye büyük işler başardı. Bu gurur verici. Çöpten çıkan metan  gazından elektrik üretimi gerçekleştiren, 2023-2024 eğitim öğretim yılında Batman Üniversitesi’nde okuyan 16 bin öğrencinin yemek ücretini karşılayan,  şehrimizi kitaplarla buluşturmak suretiyle her sene yapılan kitap fuarlarıyla çocuklarımızın ufkunu açan, saygın yayınevlerini ve tanınmış yazarları  Batmanlılar ile buluşturan, nice güzel sosyal ve kültürel işlere imza atan Batman Belediyesi’nin örnek yöneticilerini kutluyorum” dedi.

” BATMAN’IN GİRİŞ ÇIKIŞ YOLLARININ İHALESİ YAPILDI”

Batman’ın giriş çıkış yollarının ihalesinin yapıldığını müjdeleyen Nasıroğlu, “ Batman’ın kangrene dönüşmüş olan giriş çıkış yolları için adımlarımızı attık. İlk olarak Batman-Diyarbakır karayolundaki 7 kilometreyi bulan tek şeritlik güzergahın duble yola dönüştürülmesi için ilk kazma vuruldu. Yetkililer ile de konuştuk ve  firma yetkilileri yolun hızlıca bitmesi için araç sayılarını da artırdılar.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.