“Bütün öğrenciler bizim emanetimiz”

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, öğrenci yurtlarında personel ve yurtlarda kalan öğrencilerle bir araya geldi.

“Bütün öğrenciler bizim emanetimiz”
Yayınlama: 01.11.2023 11:32:06
54
A+
A-

Batı Raman kampüsünde bulunan ‘Batman Kız Öğrenci Yurdu’ ile toplantılara başlayan Müdür Özperk, burada idari personellerle, yurt personelleri ve yurtlarda kalan öğrencilerle bir toplantı yaptı. Öğrencilerin taleplerini, şikâyetlerini ve önerilerini dinleyen Özperk, hizmetlerin kusursuz yapılması için gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını söyledi.

“3 YURTTA HİZMET VERİYORUZ”

Batman’da Süveybe Ana Kız Yurdu, Batı Raman Kız Öğrenci Yurdu ve Seyid Bilal Erkek Öğrenci yurtlarıyla hizmet verdiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Batman’daki yurtlarımızda kalan bütün öğrenciler bizim emanetimiz ve misafirimizdir. Yurtlarımızda devletimizin imkânlarını sizlere daha iyi hizmet verilebilmesi için seferber oluyoruz. Zaman zaman küçük sorunlar meydana çıkabilir. Onlara da kısa zamanda uzman ekiplerimiz müdahale edip; sorunu çözüyorlar. Yurtlarımızda idare personelimiz nasıl sorumluluk sahibi ise, güvenlik, temizlik, teknik ve diğer personellerimiz gibi burada kalan öğrencilerimizde sorumluluk sahibidirler. Çünkü burası önce sizlerin sonra bizim evimizdir. Taleplerinizi her zaman çözüme kavuşturulması için idare birimine rahatlıkla iletebilirsiniz. Bütün personellerimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için buradadırlar. Yurtlarda kalan bütün öğrencilere eşit mesafede olduğumuzun bilinmesini isteriz. Amacımız sizlerin Eğitim ve Öğretim göreceği yıllarda rahat etmenizi sağlamaktır.” diye konuştu. İl Müdürü Özperk kurum olarak öğrencilere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu da sözlerine ekledi. Yapılan toplantılara Yurt Müdürleri, Yurt İdare Şube Müdürü Servet Çetin ve Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin’de katılım sağladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.