Düğünler tatlı satışını arttırdı

Batman’da son zamanlarda artan nişan ve düğün törenleri, tatlıcı esnafının yüzünü güldürüyor.

Düğünler tatlı satışını arttırdı
Yayınlama: 01.11.2023 11:26:35
85
A+
A-

Tatlı sektöründe hizmet veren esnaflardan Seydanlı Baklava sahipleri, Batman’daki Belde ve Dörtyol şubeleriyle, vatandaşlara uygun fiyatta tatlı imkanı sunmaya devam ediyorlar.  Firma tarafından sürdürülen indirim kampanyası büyük ilgi görürken, zaman zaman oluşan müşteri yoğunluğu dikkatlerden kaçmıyor.  Seydanlı Baklava şube ortakları İbrahim Bilik ve Mehmet Orun, “Baklavalarımız hem kaliteli hem de her kesimin alım gücüne hitap ediyor. Özellikle nişan ve düğün organizasyonları yoğun şekilde devam ederken, baklava satışlarına da bereket getirmiş durumda. Kampanya dahilinde yapmış olduğumuz tatlılarımıza vatandaşların yoğun ilgisi var. Ayrıca havaların soğumaya başlaması da satışları olumlu etkilemeye başladı. Çünkü insanlar yaz aylarına oranla kışın daha fazla tatlı tüketiyor” dediler.

“YÜZDE 30’LUK İNDİRİM DEVAM EDİYOR”

Emektar ortaklar Bilik ve Orun, “Seydanlı Baklava firması olarak, Batman Belde ve Dörtyol şubelerimizle birlikte kampanya başlatarak, tatlı fiyatlarına getirdiğimiz yüzde 30 oranındaki indirim kampanyamız hız kesmeden devam ediyor. Biz herkes tatlı yesin istiyoruz. Bunun için de çok önemli bir fedakarlıkta bulunarak fiyatlarımızı çok makul seviyelere çektik. Bir nevi yüksek enflasyona kafa tutuyoruz. İnsanların ağzı tatlansın istiyoruz” dedi.

“BAKLAVA FIYATLARIMIZ ÇOK UYGUN”

Kampanya dâhilinde güncellenen tatlı fiyatlarını paylaşan firma sahipleri Bilik ve Orun, “Cevizli baklavamız 90 TL’den 70’e, fıstıklı baklava 170 TL’den 130’a, tereyağlı baklavamızın fiyatını da 200 TL’den 140 TL’ye düşürdük. Aynı şekilde diğer tatlı çeşitlerimiz olan midye baklava, fıstıklı sarma, fıstıklı kadayıf, fıstıklı sultani, paşa baklava, şöbiyet ve havuç dilimi gibi ürünlerimizin fiyatlarında da indirime gittik,  Baklava fiyatlarımız gerçekten çok uygun, hayırlı olsun” diye konuştular.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.