Hak-İş’ten Filistin için yardım kampanyası

Hak-İş Batman İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt, konfederasyon olarak Filistin için yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Hak-İş’ten Filistin için yardım kampanyası
Yayınlama: 09.11.2023 16:19:44
58
A+
A-

Hak-İş Batman İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt, konfederasyon olarak Filistin için yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı. Filistin ve Gazze’de İsrail tarafından bir insanlık suçu işlendiğini, masum insanların büyük bir vahşetle karşı karşıya kaldığını belirten Söğüt “Hak-İş olarak, günlerdir aç-susuz bırakılan, ilaç ve her türlü insani yardımdan mahrum bırakılan Gazzelilere ulaştırılmak üzere üyelerimizin katılımına yönelik bir yardım kampanyası başlatma kararı aldık” diyerek kampanyaya destek çağrısı yaptı.

“YARDIM KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ”

Konfederasyon olarak yardım kampanyası başlattıklarını dile getiren Başkan Söğüt, “Hak-İş yönetim kurulu olarak, günlerdir aç-susuz bırakılan, ilaç ve her türlü insani yardımdan mahrum bırakılan Gazzelilere ulaştırılmak üzere üyelerimizin katılımına yönelik bir yardım kampanyası başlatma kararı aldık. ‘Filistin için Haydi Hak-İş, Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım, Sen de Bağış Yap, Filistin’e Yardım Elini Uzat’ diyoruz. Hak-İş olarak, kampanyada toplanan yardımları Gazze’ye ulaştırmak için kampanyamızı başlatıyoruz. Hak-İş Konfederasyonu olarak, Hak-İş teşkilatımızı, Sendikalarımızı, şubelerimizi ve üyelerimizi yardım kampanyamıza etkin ve aktif olarak katılmaya davet ediyoruz” diye ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.