İhracat fazlası kotlar kapışılıyor

Daha önce kahvehane olarak işlettiği salonunu pantoloncu dükkanına çeviren Nuri Ekinci, ihraç fazlası kaliteli kot pantolonların tanesini 180 liradan satışa sunuyor. 

İhracat fazlası kotlar kapışılıyor
Yayınlama: 06.11.2023 13:23:46
2.962
A+
A-

Günün her anında birçok müşterinin kaliteli kotlardan almak için ürün baktığı ve halen ‘Şafak Çay Evi’ tabelasının yer aldığı mekanda hizmet veren 52 yaşındaki esnaf Nuri Ekinci, “Pantolonlarımızın tanesini 180 liradan veriyoruz. Hepsi çok kaliteli, ihracat fazlası pantolonlar. Tabii bazı ufak-tefek defoları var ama defolu olmasa, her biri 1000 TL’nin üzerinde olurdu. Dolayısıyla fiyatları gayet uygundur” dedi.

“BU PANTOLONLAR İHRAÇ EDİLİYOR”

Çarşı mahallesi eski Midyat Garajı yanında hizmet veren mekanda kaliteli ürünleri vatandaşlarla buluşturan Ekinci, “Kot pantolonlarımızı İstanbul’dan getiriyoruz. Dediğim gibi, hepsi ihracat fazlası kaliteli kotlar. Bunlar Almanya ve Fransa gibi birçok Avrupa ülkesine ihraç ediliyor. Hatta Norveç’e bile gönderiliyor. Defoları olduğundan dolayı bize gönderiyorlar, biz de uygun fiyata vatandaşa sunuyoruz” dedi.

“HER YIL BURADAN PANTOLON ALIYORUM”

Giyim salonunun müdavim müşterilerinden Kemal Duruel, “Ben buradan üç tane kot pantolon aldım. Çok memnun kaldım. Buranın ürünleri gerçekten çok kalitelidir. Zaten kaliteli olmasaydı 3 tane birden almazdım. Pantolonlar hem kaliteli hem de çok ucuz. Ben her sene buraya geliyorum. Geçen hafta da gelip üç tane kot almıştım. Hepsi çok sağlam ve yırtılma, deforme durumu kolay kolay olmuyor. Herkese tavsiye ediyorum. Mutlaka gelip bu kaliteli ve bir o kadar da uygun fiyatlı pantolonlardan alsınlar” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.