Miting havasında aday adaylığı başvurusu

Batman Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Emniyet Müdürlüğünden istifa ederek memleketi Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adaylığında bulundu.

Miting havasında aday adaylığı başvurusu
Yayınlama: 23.11.2023 14:23:08
153
A+
A-

Göksun’da ilçeye bağlı köy ve merkez mahalle muhtarlarının da aralarında bulunduğu kalabalık bir kitleyle AK Parti Göksün İlçe Başkanlığına gelen Kıraç, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mustafa Akgül’e teslim etti. Dosyayı teslim alan Akgül, aday adaylığı başvurusunun hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Daha sonra kalabalığa hitap eden Kıraç, “halka hizmet hakka hizmet” şiarıyla yola çıktıklarını söyledi.

“BU DAVANIN BİR NEFERİ OLARAK ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti iktidarlarında Türkiye’ye her alanda çağ atlatıldığını söyleyen Kıraç, “Ne yazık ki bölgemiz bir ateş çemberi içerisinde. Yanı başımızda Irak ve Suriye’de yaşananları görüyoruz. Devlet olayı bırakıp bir terör örgütü gibi davranan İsrail’in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’nın koruyucuları olan Filistinli Gazzeli kardeşlerimize yönelik gerçekleştirdiği saldırıları görüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan dışında bu zulme karşı çıkan kimse ne yazık ki yok. Sayın Cumhurbaşkanımız her daim mazlumun sesi olmuş, zalimin de karşısında durmuştur. Son seçimlerde de ne yazık ki bu güruh yani yedi düvel Türkiye’nin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısında birleşmişti. Ama hamdolsun ki rabbim o zalimlere fırsat vermedi. 80 milyon vatandaşımız Cumhurbaşkanına sahip çıktı. Nasıl ki o zorlu süreçlerde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadık Allah’ın izniyle bugünden sonra da yalnız bırakmayacağız. Bugüne kadar nasılsa bugünden sonra da tüm benliğimizle bu davanın bir neferi olarak çalışacağız” dedi.

 “BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR”

Belediyeciliğin ekip ruhuyla güçleneceğinin farkında olduğunu vurgulayan Kıraç, “Belediyecilik hizmeti tek başına olacak bir hizmet yeri değildir. Geçmiş belediye başkanlarımız, encümenlerimiz, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla bu süreci devam ettireceğiz. Allah’ın izniyle en iyi şekilde belediyecilik hizmetini kıymetli Göksunlu hemşehrilerime ulaştıracağız. Sadece yer altı değil yerin üstünü de inşallah güzelleştireceğiz, gençlerimize, kadınlarımıza yeni istihdam alanları yaratacağız, sosyal ve kültürel projelerimizi bir biri ardında hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. Kıraç, konuşmasının ardından kendisini yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür ederek ilçe başkanlığından ayrıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.