“Yerel zenginlikleri keşfedin”

Güneydoğu’nun en genç illerinden biri olan Batman’da hizmet veren ‘Real Konak Hotel’ resmi web sitesinde il sınırları dâhilinde olan ilçelerin tanıtımına katkı sunmak için yeni bir hizmeti yerli ve yabancı turistlerin beğenisine sundu.

“Yerel zenginlikleri keşfedin”
Yayınlama: 19.11.2023 12:31:05
56
A+
A-

Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, Hotel’in resmi web sitesinde her ilçenin benzersiz tarihini, kültürünü ve önemli turistik noktalarına detaylı bir şekilde yer verildiğini, işletme olarak her zaman şehrin turizm elçisi ve turistik danışma misyonunu benimsediklerini kaydetti. Misafirlerin anlık doğru bilgilere ulaşmasını hedeflediklerini belirten Sarı, “Şehrimizin kültür mirasını dünyaya tanıtma heyecanımız hiç bitmedi. Her zaman yaptığımız gibi şehrimize değer katmaya devam ediyoruz. İşletmemizin web sitesinde ilçelerimizin daha iyi tanınması için bir kategori açtık. Bu kategoride yerel turistik noktalarını, ulaşım imkânlarını detaylı bir şekilde yer veriyoruz. Şehrimize gelen misafirlerin doğru bilgilere ulaşması için ilçelerimizi tek tek tanıtarak var olan web kaynaklarından bağımsız bir şekilde detaylandırarak dijital bir hizmet vermeye karar verdik. Bu bilgileri sürekli güncelleyerek misafirlerin anlık doğru bilgilere ulaşmasını hedefliyoruz” dedi.

“KURUMLAR ARASINDA KOORDİNASYON OLMALI”

Real Konak Hotel’in sadece konuklarını ağırlamakla kalmayıp aynı zamanda şehrin tanıtımına da katkıda bulunarak bu sorumluluğu yerine getirdiklerini belirten Sarı, “2024’e girerken, Real Konak Hotel olarak şehrimizi daha da ileri taşımak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Misafirlerimizi bu güzel şehri keşfetmeye davet ediyoruz. Şehrin lobilerinin güçlenmesi için çok çalışmamız gerekiyor. Misafirlerin keyifli bir seyahat yapmaları için işletmeler ve kurumlar arası dinamik bir koordinasyonun olması gerektiğine de inanıyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.