Yöresel Pazar Batman Park AVM’de

Türkiye’nin bir çok bölgesine ait yöresel ürünlerin sergilenip satışa çıkarıldığı Yöresel Pazar fuarı, Batman Park AVM’de hizmet vermeye devam ediyor.

Yöresel Pazar Batman Park AVM’de
Yayınlama: 08.11.2023 14:26:00
191
A+
A-

Batman Park AVM zemin katında kurulan Yöresel Pazar ile ilgili bilgi veren Trabzonlu esnaf Gökhan Elbir, “Burada halkın beğenisine sunduğumuz ürünler Trabzon, Gümüşhane, Malatya ve Afyon gibi memleketlere has ürünler. Burada kurulan tezgahlarımızda sucuk var, tereyağı, peynir, pestil gömemiz var, lokum, karadutumuz, Afyon sucuğu, Trabzon tereyağı, fındık ezmesi ve helvası gibi, dilediğiniz her şey var. Yani 81 ilin tüm yöresel ürünleri bizde mevcuttur” dedi.

“12 KASIM’A KADAR AVM’DEYİZ”

İki gündür AVM’de hizmet verdiklerini ve 12 Kasım’a kadar pazarın devam edeceğini belirten Gökhan Elbir, “Allah’a çok şükür, işler çok iyi. Batman halkı yöresel lezzetlerimize yoğun ilgi gösteriyor. Pazarda görev alan satış elemanlarımızın yarısı Batmanlı, yarısı da bizim Trabzon bölgesinden aldığımız elemanlar. Biz genel olarak Pazarımızı AVM’lerde kuruyoruz. Ürünlerimizin hepsi orjinal ve Tarım Bakanlığından onaylı ürünler. Vatandaşlar tüm ürünlerimizi tadıp görebilirler.  Beğenmeyen vatandaşlar, aldığı malı geri getirebilir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.