BESO’dan üyelerine akaryakıt indirimi

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO) ve SUNPET arasında imzalanan protokol ile BESO üyelerinin faydalanabileceği akaryakıt indirimi için anlaşma yapıldı.

BESO’dan üyelerine akaryakıt indirimi
Yayınlama: 06.12.2023 15:03:54
32
A+
A-

BESO Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, başkanlığı devraldığı günden bugüne üyelerine yönelik çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bir çok konu farklı farklı kurumlar ile anlaşmalar imzalayarak Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na büyük bir değer kazandıran Başkan Çiftçi bir ilke daha imza atarak üyelerinin akaryakıtı indirimli almalarını sağlamak için bir akaryakıt firmasıyla protokol imzaladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak üyelerimizin ticareti ve sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geldiği kadar çalışmalarımızı yapıyoruz. Üyelerimizin en büyük giderlerinden biri olan yakıt giderini azaltmak için OKN (SUNPET) ile protokol imzaladık. İmzaladığımız protokol sonrasında Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odamıza kayıtlı olduğunu gösteren belgeyi akaryakıt şirketine tanımlayan üyelerimiz benzin alımında %2 motorin alımında ise %4 indirimli alacaktır. Detaylı bilgi almak isteyenler 0555 074 73 70 numaralı ALO ESNAF hattımızı arayarak veya odamıza gelerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirler. Üyelerimize yönelik çalışmalarımız devam edecektir. Bu yaptığımız anlaşmanın da tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerinin indirimli akaryakıt alacakları firmanın adresi: OKN (SUNPET) Fatih Mahallesi Körük Caddesi No:47 (Musa Anter Parkı civarında)

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.