Dereceyle döndüler

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 faaliyet programında yer alan oryantiring yarışmasında Batman’ı temsil eden sporcular Türkiye dereceleriyle döndüler.

Dereceyle döndüler
Yayınlama: 26.12.2023 13:18:54
58
A+
A-

Türkiye oryantiring şampiyonası ‘Şehitleri anma 2. kademe yarışı’ Ula-Mentese /Muğla ilinde 23-24 Aralık 2023 tarihinde düzenledi. Oryantiring İl temsilcisi Recep Evcil, kıyasıya geçen yarışmada Batmanlı sporcuların Türkiye dereceleriyle dönmeyi başardıklarını ve bunun devam edeceğini söyledi. İlk gün yapılan yarışma sonucunda E16 B kategorisinde Batman Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Mehmet Asaf Tarım Türkiye ikincisi, E 18 B kategorisinde Enes Çakar Türkiye birincisi ve Şehmus Polat Türkiye ikincisi oldu. Yarışmanın ikinci gününde ise E 16 B kategorisinde Bünyamin Temel Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

Kazanılan Türkiye derecelerinin büyük emekler sonucunda elde edildiğini belirten Oryantiring İl temsilcisi Recep Evcil, bunun devamının gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. İl Temsilcisi Evcil ayrıca her alanda kendilerine destek olan Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e, antrenörlere, beden eğitimi öğretmenlerine, okul müdürlerine ve idarecilere teşekkür etti. Evcil ayrıca dereceye giren Batmanlı sporcuların 27-28 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan Türkiye oryantiring şampiyonası 3. kademe yarışmalarında sporculara başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.