Final Okullarından bursluluk sınavı

Eğitimin köklü kurumlarından Final Eğitim Kurumları, 2024 Şubat ayında yapılacak bursluluk ve okula kabul sınavıyla birçok öğrenciye destek olacak ve bursluluk sınavından alınacak puana ve başarı sıralamasına göre, Final Okulları kayıt ücretlerinde belirli oranlarda indirim yapacak. 

Final Okullarından bursluluk sınavı
Yayınlama: 31.12.2023 13:01:08
101
A+
A-

BAŞVURULAR BAŞLADI

Final Okulları’nın yüz yüze yapacağı ve 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ile 11’inci sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği sınavlar, 17- 18 Şubat tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günlerinde yapılacak. Tüm öğrencilerin katılımına açık olan sınavda öğrenciler, indirimli kayıtlardan ve bursluluk dilimlerinden faydalanabilecek. http://www.finalegitim.com.tr/ internet sayfası üzerinden sınav başvurusu kolayca yapılabilecek ve sınavlar Batman Final Okulları kampüsünde gerçekleştirilecek.

SINAV TÜRKİYE GENELİ YAPILACAK

Konu hakkında açıklama yapan Batman Final Okulları Genel Koordinatörü Orhan Alp: 17-18 Şubat tarihlerinde Türkiye geneli yapılacak olan final bursluluk ve kabul sınavı için başvuruların devam ettiğini belirterek,  “Sınavımıza başvurular yoğun bir şekilde devam ediyor. Geçen yıl da katılımın ve talebin yoğun olması sebebiyle bu yıl sınav kontenjanlarımızı daha da artırdık. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik yapacağımız bursluluk ve okula kabul sınavımızdan her yıl ilimizdeki birçok öğrenci faydalanmaktadır. Bu yıl da bursluluk ve erken kayıt indirimlerimizden faydalanmak isteyen öğrencilerimizi sınava girmeye davet ediyoruz. Sınavla ilgili detaylı bilgi almak isteyen velilerimiz de, 0488 213 73 83 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirler” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.