GENÇ MÜSİAD toplantısına katıldılar

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber kalabalık bir heyetle Denizli’de gerçekleşen Genç MÜSİAD 51. genel idare kurulu toplantısına katıldılar.

GENÇ MÜSİAD toplantısına katıldılar
Yayınlama: 18.12.2023 13:32:44
86
A+
A-

Genel kurul toplantısına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MÜSİAD Denizli Başkanı Engin Boyacı, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Cahit Ertemeli ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen genç MÜSİAD şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“SADECE BÖLGESEL DÜŞÜNÜLMEMELİ”

Genel kurul hakkında konuşan Başkan Akyel, “Genç MÜSİAD Türkiye’de en uzun vadeli gençlik kurulu oluşumudur. Hedeflerinin milli ve mali değerlere katkı sağlayarak gençleri eğitmek ve yetiştirmek. Çünkü gençlik en önemli yıllar. Hepimizin bu şekilde hareket etmesi ve potansiyelini fark etmesi gerekiyor. Kurumsal kimliğini oturtmuş MÜSİAD sayesinde, biz de dünyanın en genç örgütü haline geldik. İçimizde hep daha iyisini yapma, daha ileri gitme heyecanı var. Sadece bölgesel düşünülmemeli. Bölge ve şehirler, aileler kalkınırsa ülke kalkınır” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.