Güvenlik güçlerine belediyeden araç desteği

Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Batman Belediyesi, tarafından olmak üzere toplamda 27 araç Valilik bahçesinde yapılan tören ile Batman Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına teslim edildi.

Güvenlik güçlerine belediyeden araç desteği
Yayınlama: 26.12.2023 17:27:23
357
A+
A-

27 ARAÇ TESLİM EDİLDİ…

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına araç ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak Valilik bahçesinde yapılan araç teslim törenine Batman Valisi ve Belediye Başkan vekili Ekrem Canalp, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Adem Taşkın ve İl Emniyet Müdür vekili Serkan Serin katıldı. Emniyet ve Jandarmanın Türkiye çapında dünyaya örnek teşkil edecek müthiş bir mücadele verdiğini belirten Vali Canalp, “Batman Belediyesi olarak yapılmış olan bu mücadeleye hem polisimizin hem jandarmamızın yapmış olduğu bu mücadeleye iyi bir destek verelim istedik.

Bu çerçeve içerisinde de 9 adet aracı Polisimiz için biz temin ettik. Emniyet Genel Müdürlüğümüz de 4 araç da kendileri ilave etmek suretiyle 13 araç polisimize, gene aynı şekilde jandarmamıza 9 araç Batman Belediyesi olarak biz temin ettik. 5 aracı da Jandarma Genel Komutanlığımız temin etti. Toplamda 27 tane ilave araç vermiş olduk. Hem Emniyetimiz hem de Jandarmamız bundan sonraki süreç içerisinde çok daha etkin bir mücadele edecek” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.