Halkın talep ve sorunlarını dinledi

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Hasankeyf ilçesini ziyaret eden Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, halk toplantısında muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelip talep ve sıkıntıları dinledi.

Halkın talep ve sorunlarını dinledi
Yayınlama: 01.12.2023 13:59:22
186
A+
A-

Sorunların ve problemlerin karşılıklı dinlediği toplantıda
vatandaşlara hitaben konuşan Nasıroğlu, yapay zeka ekonomisinin 2030 yılına kadar oluşturacağı ekonominin boyutunu anlattı.

Nasıroğlu, yapay zekanın önümüzdeki dönemde dünya ekonomisine katkılarını değerlendirerek, bu kapsamda Batman’ın, Batmanlı iş insanlarının, yatırımcıların ve gençlerin hedef belirlemesi gerektiğini kaydetti.

Petrol şehrini her alanda kalkındırmak, geliştirmek ve büyütmek için  hedefi büyük tuttuklarını ifade eden Nasıroğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Biz diyoruz ki gelin hep birlikte Batman’ı büyükşehir yapalım. OSB’yi güçlü hale getirelim ve bunun yanında teknolojiyi de takip ederek şehrimizi güçlü kılalım. Hedeflerimizi büyük tutalım. Siz ebeveynler çocuklarınıza gelecekle ilgili cesaret verirseniz ve en önemlisi müteşebbis bir gençlik yetiştirebilirseniz bir çok şey başarırız. ” şeklinde konuştu

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.