Nalburiye malzemelerine yoğun ilgi

Batman’da Fahrettin Yıldız Caddesi, Alo Tevşo halk pazarı arkasında hizmet veren Olgunlar Ticaret, vatandaşların boya-inşaat, tarım malzemeleri ve nalbura ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Nalburiye malzemelerine yoğun ilgi
Yayınlama: 19.12.2023 12:57:40
124
A+
A-

Boya ve inşaat malzemelerinin yanı sıra tarım ve nalburiye malzemelerine vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden işletme sahibi Aydın Olgun,  “Kazma, kürek çapa vb. tarım malzemelerini müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Özellikle ağaçların etrafını kazmak amacıyla ve tarlada yoğun bir şekilde talep gören her türlü malzemelerimizi dükkanımızda bulabilirsiniz. Ayrıca boya-inşaat ve nalburiye grubuna haiz her türlü ürünler de bizde mevcuttur” dedi.

“FİYAT KONUSUNDA KOLAYLIK SAĞLIYORUZ”

İnsanların alım gücü azaldığından dolayı vatandaşlara eski fiyattan satış yaptıklarını belirten Olgun, “Vatandaşlara bir nevi kolaylık sağlayıp hizmet sunuyoruz. Dediğim gibi, maliyetler yüksek olduğu için insanlar pahalıya kaçamıyor. Eskiden çiftçiler tarlalarını traktörle sürüyorlardı ama mazot fiyatı yüksek olduğundan dolayı, herkes işini çapayla, eski usullerle sürmeye başladı. Ayrıca eskiden benzinle çalışan çapa motorları vardı, onlar da masraflı olduğu için millet kullanmıyor” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.