“Bize hiçbir mesafe uzak değil”

MHP Batman İl Başkanı Muhammet Arif Çetin ve ekibi, Batman’ın en büyük ilçelerinden biri olan Sason’da gerçekleştirilen ziyaret kapsamının ikinci ve üçüncü ayaklarında vatandaşlarla bir araya geldi.

“Bize hiçbir mesafe uzak değil”
Yayınlama: 18.01.2024 13:52:17
60
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Batman İl Başkanı Muhammet Arif Çetin ve beraberindeki parti heyeti, Sason’da da esnaftan halka kadar her kesime giderek, kimseyi gözardı etmeme noktasındaki çabalarını bir kez daha yineledi. ‘Hiçbir mesafe uzak değil bize, birbirimize’ mesajını insanlara pratikte de bizzat gösterme gayretinde olduklarını kaydeden Başkan Çetin, “Makamın omuzlarda her yere nasıl taşınması gerektiğine herkes bizzat şahit olsun. Bu daha başlangıç” dedi.

Batman ve çevresinde ilçe, nahiye, kasaba vs. gidilmedik tek bir ücra, insan dahi bırakmama gibi öncelikli ulvi hedefler amaçladıklarından bahseden Başkan Çetin, “Biz, ağzımızdan çıkan sözcüklerin ağırlığının farkındayız. Her şeyden önemlisi de bunlara önce Allah’ın şahitlik ettiğini de asla unutmuyoruz. Hiçbirimiz unutmamalıyız da… Bu yüzden, kelimeleri sadece süslü siyasi jargonlar olarak havada asılı bırakmayacağız. Tıpkı bugüne kadar bırakmadığımız gibi… Koltuklardan ziyade de öncelikli hedefimiz gönüllerdeki makamımızı yüceltmek ve arkamızdan hoş bir seda bırakıp, o sedayı her yere kalıcı bir şekilde yaymaktır. Son söz olarak da biz hiçbir şey söylemesek bile resimler, bize olan bakışlar, kucaklayışlar vs. hepsi çok şükür ki zaten birer ispattır, çabalarımızın mukabelesidir” dedi. Başkan Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Başkanı ve teşkilatı olarak alışılmışın dışında gösterilen gayretlerin Sason’da da ziyadesiyle karşılık bulması, partinin yerel seçimlerde de iddialı olacağının emareleri olarak değerlendirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.