“Bu kadar çabuk beklemiyordum”

Batman Belediyesi, gerçekleştirdiği ‘Mahalle Buluşmaları’yla talep edilen sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

“Bu kadar çabuk beklemiyordum”
Yayınlama: 30.01.2024 12:08:54
83
A+
A-

Şirinevler mahallesinde gerçekleştirilen 18’inci Mahalle Buluşması’nın henüz üzerinden 24 saat geçmeden mahalledeki üstyapıya anında müdahale edildi.

“İKİ SOKAĞIMIZIN SORUNU ÇÖZÜLDÜ”

Şirinevler Mahalle Muhtarı Muzaffer Esin, “Mahalle sakinlerimizin kilitli parke taşı ile ilgili sorunu vardı. Sokak numaralarımızı sorununu dile getirdik. Belediye ekiplerimiz yaptıkları incelemenin ardından konuyu anında çözüme kavuşturdu. Mahalle buluşmasında sayın Valimize yol, sokak, park, taziye evi için sorunlarımızı ilettik. İlgili müdürlere talimat verdi. Ertesi gün mahallemizde çalışma başlatıldı” şeklinde konuştu.

“BU KADAR ÇABUK BEKLEMİYORDUK”

Kış mevsimi dolayısıyla ilettikleri sorunların çözüme kavuşturulması için biraz zaman alacağını düşündüklerini belirten Muhtar Esin: “Kış mevsimi dolayısıyla çalışmaların biraz gecikebileceğini düşündük. Sorunlarımızın bu kadar kısa sürede çözüme kavuşturulmasını beklemiyorduk. Çalışmalar çok hızlı başladı. Belediye ekipleri dört bir yandan mahallemize girerek çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmaları Mahalle Muhtarı olarak yakından takip ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.