Final’den gazetecilere 10 Ocak jesti

Batman Final Okulları, 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel ve ulusal basın mensuplarını ağırlayıp pasta kesimi jestinde bulundu.

Final’den gazetecilere 10 Ocak jesti
Yayınlama: 07.01.2024 15:24:17
164
A+
A-

Final Okulları Bölge Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı ve Batman Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ramazan Bozkurt ile Final Okulları Batman Kampüsü Genel Müdürü Orhan Alp, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Batmanda görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarını Final Okulları Batman Kampüsü’nde düzenlenen programda misafir etti. Bozkurt ve Alp, gazetecilere gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaptı.

Bozkurt, yaptığı açıklamada, “Tüm basın mensubu arkadaşlarımıza gösterdiğiniz özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istedik. Bugün, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaparak, gerçekleri aydınlatan, toplumu bilgilendiren basın mensuplarını ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Final Okulları yöneticileri, basın mensuplarına teşekkür etmek ve güzel bir gün geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen program sonrasında, gazeteciler için özel hazırlanmış pasta kesimi yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.