MEDYA 22 YAŞINDA…

20 Ocak 2003’de ilk kez okurlarıyla buluşan Batman Medya, 22. yaşına girmenin onurunu ve gururunu yaşıyor. Batman basınına farklı bir soluk getiren Medya Gazetesi, doğru, tarafsız ve ilkeli duruşundan asla ödün vermedi.

MEDYA 22 YAŞINDA…
Yayınlama: 21.01.2024 16:24:16
268
A+
A-

BATMAN’IN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİ

Okuyucularından aldığı güçle, her gün bir öncekinden daha kaliteli ve içerikli olarak elinize ulaşan Batman Medya’nın web sitesi www.batmanmedya.com da anlık haber trafiği, Batman’ın dünyaya açılan penceresi konumunda. Batman Medya, cesur, doğru ve objektif habercilikten hiç ödün vermeden, kendisiyle yarışarak, sürekli büyüyüp gelişerek bugünlere geldi. Batman Medya 22. yaşında da bu ilkelerinde sapmadan Batman’nın sesi, gözü, kulağı olmaya devam edecek. Batman Medya Gazetesinin imtiyaz sahibi Ercan Arslan, “Batman Medya’yı bugünlere getiren herkese minnet borçluyuz. En başta da okurlarımıza ve emekçilerimize. Nice yıllara el ele, gönül gönüle inşallah” dedi.

VALİ CANALP’TEN KUTLAMA

20 Ocak 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan Batman’ın günlük gazetelerinden Batman Medya, 22. yayın yılına başladı. İmtiyaz sahipliğini Ercan Arslan ve Yazı İşleri müdürlüğünü Veysi Arslan’ın yaptığı Batman Medya Gazetesini ilk kutlayan Vali Ekrem Canalp oldu. Vali Canalp, “Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar,  yayın hayatınızda başarılar dilerim” diye konuştu.

“ARSLAN GAZETECİLİKTE İZ BIRAKAN ÖNCÜ İSİMDİ”

AK Parti Batman milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman Medya gazetesinin 22. yılını kutladı. Basın emekçilerinin 22. yılını kutlayan Nasıroğlu, Medya ailesine yeni yayın döneminde ‘başarı’ diledi. Batman Medya Gazetesi’nin yayın serüveninin kendilerini gururlandırdığını belirten milletvekili Nasıroğlu: “Batman’ın güzide basın kuruluşlarından biri olan ve 22 yıldır Batman’ın sorunları ile yakından ilgilenen, ilkeli ve tarafsız yayın politikası ile ilimizin önemli basın kuruluşlarından biri haline gelen Batman Medya Gazetesi’nin yayın serüveni bizleri gururlandırıyor. Batman basınının duayen ismi rahmetli Enver Arslan gazetecilikte iz bırakan öncü bir isimdi.  Rahmetli babanızdan devraldığınız hizmet bayrağını daha yükseklere taşıyıp ilkelerini, değerlerini ve prensiplerini yaşatmaya devam ettiniz. Bu duygu ve düşüncelerle rahmetli Enver Arslan’ı bir kez daha rahmetle anıyorum. Toplumun ihtiyaçlarını duyuran ve şehrimize sunduğu katkılardan ötürü Medya Gazetesi çalışanlarına ve imtiyaz sahibi Ercan Arslan’a teşekkür eder, tüm gazete çalışanlarına nice başarılı yıllar diliyorum. Yolunuz açık olsun” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.