“Yeni yılda başarımızı tekrarlamak istiyoruz”

Yeni yılın ilk gününde Batman Medya Gazetesini ziyaret eden Real Konak Otel Genel Müdürü Sinan Sarı, kamuoyunu en iyi şekilde bilgilendirmek için haber peşinde koşan tüm basın camiasının yeni yılını kutlayıp mutlu yıllar dileğini paylaştı.

“Yeni yılda başarımızı tekrarlamak istiyoruz”
Yayınlama: 01.01.2024 16:52:23
Düzenleme: 01.01.2024 18:29
183
A+
A-

“HABERLERİ SİZİN ARACILIĞINIZLA DUYUYORUZ”

Yeni yılın tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Sarı, “Bilindiği gibi sizler de emniyetimiz, jandarmamız canla başla asayişi sağlamak için çaba gösterdiği gibi siz kıymetli basın mensupları da bizim haber almamız için elinizden gelen bütün çabayı gösteriyorsunuz. Biz olay ve haberleri sizin aracılığınızla duyup takip ediyoruz. İnşallah yeni yılda da güzel çalışmaların olmasını temenni ederim” dedi.

“BATMAN’I HER PLATFORMDA TANITACAĞIZ”

2023’ü otel olarak başarılı bir ödülle kapattıklarını kaydeden Sarı, “Yılın en iyi tercih edilen otel markası ödülünü aldık. İnşallah 2024’te de aynı özveriyle çalışacağız. Personelimizin aynı özverideki çalışması ve misafirlerimize verdiğimiz değeri, hizmeti yansıtmaya devam edeceğiz. Her bir misafirimiz bizler için değerlidir. Biz bu mottoyla hareket ederek inşallah daha iyi hizmetler vermeye çalışacağız. Biz hizmet verirken aynı zamanda esnafımıza da bir gelir kaynağı sunmaya çalışıyoruz. Çünkü oteller çalıştığında esnafın yanı sıra başka işletmeler, sektörler de çalışıyor. Hepimiz bir zincirin halkası gibiyiz. 2024’ün de inşallah bu anlamda güzel geçeceğini temenni ediyorum. Batman’ı her platformda tanıtmaya gayret ediyoruz. Bu manada Batmanımızı en güzel yerlere getirmeyi temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.