Batman,
24°C
açık
Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2023-2024 okul sporları faaliyet programında yer alan yıldızlar kız – erkek yüzme yarışmaları sona erdi.
Kapalı Olimpik yüzme havuzunda yapılan 50 metre serbest stil yarışmalarında dereye giren sporcular, ilimizi ve okullarını grup müsabakalarında temsil etmeye hak kazandılar. Ödüllerin alan sporcular, daha çok çalışıp Batman’ı grup müsabakalarında en iyi bir şekilde temsil edeceklerini belirttiler. Serbest stil erkeklerde TED Kolejinden Enes Ayduran, Meydan ortaokulundan Mustafa Baran Gider ve Eren Ekin dereceye girerken, kızlarda ise Sınav kolejinden Leal Koçer, TED Kolejinden Gökçen Kütük ve Buse Naz Poyraz ilk üçe giren isimler oldu.