3’ncü yılını indirimlerle kutluyor

24 ile 28 Şubat tarihleri arasında başlayacak etkinlikte, Burak Gross Alışveriş Merkezi 3. yıldönümünü büyük indirimlerle kutlayacak.

3’ncü yılını indirimlerle kutluyor
Advert
Yayınlama: 20.02.2024 14:47:38
95
A+
A-

Burak Gross Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Öztürk, geçen yılki kutlamalarında çok sayıda kişinin katılımıyla mutlu olduklarını ifade etti. Öztürk, “Batman’ın incisi olarak adlandırdığımız Burak Gross’u şehrimize kazandırmamızın 3. yıldönümünü haklı gururunu yaşamaktayız. 200 personel istihdamımızla bu mutlu günümüzü çok değerli halkımız ile kutluyoruz ve minnettarlığımızın bir göstergesi olarak gıdadan tekstile tüm reyonlarımızda maliyetinin çok altında fiyatlarla satış yapmaktayız.Tüm halkımıza gösterdikleri ilgiden dolayı minnettarlığımızı bildiririz” şeklinde konuştu.

“200 PERSONEL İSTİHDAM EDİYORUZ”

Ekonomik kriz döneminde birçok alışveriş merkezinin personel çıkarmasına rağmen istihdam sayılarını artırdıklarını belirten Öztürk, “Her geçen gün daha da arttık çünkü hizmet meta ile olmaz, insanla olur. Az personel ile doğal olarak az hizmet olur. Biz kurum olarak hizmet odaklı çalışmaktayız. 28 Şubat tarihine kadar indirimlerimiz devam edecek. Tekstil kategorisinde yüzde 60’a varan indirimler olacak. Diğer tüm ürünlerde ise yüzde 35’e yakın indirim uygulanacak. Burak Gross alışveriş merkezimizde 200 personel istihdam etmekteyiz. Özellikle sebze ve meyve reyonunda üretici olmamız sebebiyle bu ürünleri daha uygun fiyatlarla halkımıza sunmaktayız. Ayrıca, her gün Halk günü düzenleyerek halkımıza özel fırsatlar sunacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.