60 İşçi kurayla belirlendi

Batman Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilecek olan 30 güvenlik görevlisi ve 30 itfaiye görevlisi için kura çekimi yapıldı.

60 İşçi kurayla belirlendi
Advert
Yayınlama: 20.02.2024 14:23:37
162
A+
A-

Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen kura sonucunda özel güvenlik görevlisi kurasına katılan 518 aday içerisinden 30 aday çekilen kurayla belirlendi. Ardından yapılan itfaiye görevlisi kura çekiminde ise 35  aday içerisinden 30 aday kura sonucu belirlendi. Gerçekleştirilen her iki kura çekimi de noter huzurunda ve Batman Belediyesi Web Tv youtube kanalında canlı olarak yayınlandı.

İŞTE KURADA İSMİ ÇIKANLAR:

30 Güvenlik Görevlisi: Ferhat Gönül, Ömer Ünlü, Basri Akgül, Rıdvan Özkan, Mehmet Selim Acet, İrfan Gündüz, Levent Dağ, Deniz Tiniğ, Burhan Alakaş, Seher Kaya, Ahmet Sinan Aslan, Esin Beydüz, Recep Beğde, İbrahim Arıslı, Mustafa Kartal, Mehmet Çelik, Lokman Bademci, İbrahim Dürkan, Serdar Yasak, Şehmus Erpolat, Yusuf Demirhan, Abdurrahman Tufan, Muhammed Ekinci, Harun Yılmaz, Şakir Altundağ, Semra Yıldırım, Fırat Gün, Selman Kayra, Mesut Yeşil ve Kader Aktaş.

30 İtfaiye görevlisi: Abdülkadir Demir, Veysel Kerem Onal, Seyyit Taha Altuner, Adnan Gündoğdu, Hüseyin Tanzi, Mehmet Nuri Demir, Nuhap Tunç, Recep Veysel Gündem, Furkan Demiral,  Mehmet Narin, Ahmet Evin, Bekir Kaplan, Hamza Erdem, Zeynep Bingöl, Yunus Ay, Ömer Atmaca, Halil Deniz, Enes Kızar, Muhammed Ali Özer, Murat Temel, Yasin Mert Saçak, Ebubekir Taş, Emre Şimşek, Yunus Tokgöz, Kerem Teymur, Kadircan Arak, Veysel Yakut, Ercan Kuyumcu ve Mehmet Bozkurt.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.