Badminton müsabakaları sona erdi

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 okul sporları faaliyet programında yer alan genç erkek ve kızlar badminton grup müsabakaları sona erdi.

Badminton müsabakaları sona erdi
Yayınlama: 26.02.2024 13:13:09
25
A+
A-

19 Mayıs Spor salonunda yapılan müsabakalara genç kızlarda 12 takım, genç erkeklerde ise 11 takım katılım sağladı. 23-25 Şubat 2024 tarihleri arasında oynanan müsabakalar sonucunda kategorisinde ilk ikiye giren takımları ilerini ve gruplarını yarı finallerde temsil etmeye hak kazandılar. Grup müsabakalarına Batman takımlarının yanı sıra Diyarbakır, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Siirt, Adıyaman, Gaziantep, Mardin ve Malatya illerinin takımları katılım sağladı. Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Polat, Badminton İl Temsilcisi Mehmet Salih Yıldız ve grup müsabakalarına gelen idareci ve antrenörler tarafından verildi. Badminton Grup müsabakalarının Fair-Play çerçevesinde geçtiğini belirten Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Polat, dereceye giren ve yarı finale çıkan bütün takımlara başarılar diledi.

Badminton genç kızlarda Batman Spor Lisesi, Diyarbakır Yeniköy Anadolu Lisesi, Şırnak Cizre Spor Lisesi, Gaziantep Adil Sani Konukoğlu Spor Lisesi dereceye girerken, genç erkeklerde de Şırnak Cizre Spor Lisesi, Batman Spor Lisesi, Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası MTAL ve Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesi dereceye giren okullar oldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.