“Çevre dostu bir şehir inşa edeceğiz”

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, “İstihdam odaklı, kentsel dönüşümü önemseyen, çevre dostu bir şehir inşa edip Beytü’l mala bekçi olacağız” dedi.

“Çevre dostu bir şehir inşa edeceğiz”
Yayınlama: 29.02.2024 16:02:17
115
A+
A-

Yoğun seçim maratonu arasında sürece ilişkin değerlendirmede bulunan başkan adayı Ceylan, hizmet adamı olduklarını ve AK Parti ile Batman’ın bir çok projeyle kalkınacağının altını çizdi. “31 Mart seçimlerinde Batman’ı küçük hesaplara kurban etmeyelim, İktidarın gücüyle projelerimizi hayata geçirip Batman’ı şaha kaldıracağız. Bizler hizmet adamıyız. Bu memleketin bir evladı ve insanı olarak kendi halkımıza hizmet etmeye söz verdik. Bunun içinde sayın vekilimiz Ferhat Nasıroğlu ile kol kola verip, kentimizi misyonu ve vizyonu açık kentler arasına koymayı hedefliyoruz” dedi.

“KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ ÖNEMSİYORUZ”

Vatandaşlarla istişare halinde kentsel dönüşümü uygulayacaklarına vurgu yapan Ceylan, “Kentsel dönüşüm ve deprem gerçeğine karşı yapılması gerekenleri bir an önce yapacağız. Kentsel dönüşüm çalışmalarını paydaşlarla ve halkımızla birlikte hayata geçireceğiz. Yeşil alanları artırırken öte yandan da şehrin trafiğini rahatlatacağız. İnsanlarımızın yaşamaktan keyif aldığı çevre dostu bir şehir yaratacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.