Dükkan ve evler tek tip boyanıyor

‘Mahalle Buluşmaları’ kapsamında vatandaşların “Caddemiz trafiğe kapatılsın” talebini olumlu olarak değerlendiren Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Petrolkent mahallesinde yapımı devam eden çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Dükkan ve evler tek tip boyanıyor
Yayınlama: 21.02.2024 12:48:50
101
A+
A-

Vali Canalp’in, Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ile birlikte gerçekleştirdiği Petrolkent Mahallesi’ndeki incelemeye Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve mahalle sakinleri de eşlik etti. Petrolkent Mahallesi’nde trafiğe kapatılan 2856 sokakta incelemelerde bulunan Vali Canalp, mahallenin en yoğun ve ticari faaliyetlerinin olduğu, 200 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki sokakta vatandaşlarla birlikte gezdi, esnafla sohbet etti.

DÜKKAN VE EVLER TEK TİP BOYANACAK

Petrolkent mahallesinde bulunan Gülistan-2 sokakta yürüyüş yolu, oturma alanları, süs havuzu, yeşil alan, ağaçlandırma, aydınlatma direği, çöp kovaları ile sokağa bakan yapıların tamamının tek tip boya ile boyanıp, ticari faaliyet yürüten dükkanların tabelaları da Batman Belediyesi tarafından yapılarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.