Film günleri başlıyor

Yurtiçi ve yurt dışından çok sayıda sinemacının katılacağı Batman Film Günleri 1-3 Mart tarihleri arasında sinemaseverleri Batman’da buluşturacak.

Film günleri başlıyor
Advert
Yayınlama: 22.02.2024 15:49:35
73
A+
A-

Çok sayıda festivalden ödüllerle dönen altı uzun metraj filmin gösterileceği etkinlik kapsamında Türk sinemasının ustalarına Onur Ödülleri takdim edilecek. Sinema eleştirmeni Suat Köçer’in danışmanlığında bu yıl ilki yapılacak Batman Film Günleri kapsamında, çok sayıda film festivalinden ödüllerle dönen altı uzun metraj film gösterilecek. Dördü yerli yapımlardan oluşan film seçkisinin iki filmi ise yurt dışından katılıyor.

USTALARA ONUR ÖDÜLÜ

Batman Film Günleri, 1 Mart Cuma günü film gösterimleriyle başlayacak. Aynı akşam Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenecek açılış töreninde ise Türk sinemasının usta isimlerine Onur Ödülleri takdim edilecek. Açılış töreni başarılı santurzen Sedat Anar ve ekibinin icra edeceği “Film Müzikleri” konseriyle sona erecek. Batman Film Günleri, film gösterimleri ve söyleşilerle 3 Mart Pazar gününe kadar devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.