“Hakem camiasına çok şey borçluyuz”

Batman’da görev yapan futbol hakemleri, temsilciler ve onlara bağlı birimlerde görev yapan heyet, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

“Hakem camiasına çok şey borçluyuz”
Yayınlama: 14.02.2024 12:35:49
20
A+
A-

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i ziyaret eden heyette,  İl Hakem Kurulu Başkanı Hamdullah Gökmen, İl Hakem Kurulu Üyesi Mehmet Ekren, Dernek Başkanı Mehmet Terece, C Klasman Yardımcı Hakem Şehmus Öğe, Bölgesel Hakemlerimizden Ahmet Burak Çetin, Sercan Terece, Hamdiye Çelik, Fatma Soysal ve İlimizi en iyi bir şekilde temsil eden TFF Üst Klasman Temsilcisi Fatih Aksoy hazır bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, hakemlerin yaşadığı sıkıntıları, ihtiyaçları ve bazı talepleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Futbolun olmazsa olmazı hakem camiamıza çok şey borçluyuz. Çünkü bütün müsabakaların en ağır yükünü onlar çekiyor. Gerçekten yaptıkları görev son derece zor ve bir o kadarda önemli.  Kurum olarak her zaman hakemlerimizin yanındayız” dedi.

“FUTBOL HAKEMLİĞİ ZOR BİR MESLEKTİR”

Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı mutluluklarını ifade eden İl Hakem Kurulu Başkanı Hamdullah Gökmen, herkesin futbolun bir parçası olduğunu söyledi. İl Hakem Kurulu Başkanı Hamdullah Gökmen, “Futbol hakemliği, gözlemciliği ve temsilciliği zor ve meşakkatli bir meslektir. Bu görevlerde bulunan arkadaşlarımızda bu mesleğin hem güzelliğinin hem de zorluğunun farkındalar. Bizlerde bu işe gönül vermişiz. Hepimiz futbola ve spora hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.